Virtuální kancelář jako sídlo společnosti

sídlo firmy, virtuální kancelář, sídlo společnosti v Praze na prestižní adrese

Nevyužijete plně vlastní kancelář? Virtuální kancelář je vhodným řešením pro toho, kdo potřebuje kancelář pouze několik dní v měsíci. Je umístěna na prestižní adrese, což působí velmi profesionálně. Virtuální kancelář je alternativním řešením klasické kanceláře, navíc nabízí možnost zřídit si na její adrese sídlo firmy. Při sjednávání virtuální kanceláře může být zajištěn i administrativní a asistenční servis.

Virtuální kancelář - výhody:

Jednoduchost

Po zřízení virtuální kanceláře se více nemusíte zajímat o technické zázemí, údržbu kanceláře a další nepříjemnosti. Sjednáte si pouze služby, o které máte zájem, a o více už nestaráte.

Flexibilita

Zajištění fungování kanceláře bez Vaší fyzické přítomnosti. S poskytovatelem mimo jiné sjednáte příjímání nebo přesměrování telefonátů, evidenci nebo přeposlání pošty profesionálně proškoleným personálem, možnost pronájmu zasedací místnosti a další služby.

Cenová efektivita

Velkou úsporou je snížení nákladů na osobní asistentku i za pronájem prostorů. Zasedací místnost si může pronajmete pouze na dobu, kdy ji potřebujete.

Image

Atraktivní prostředí a prestižní adresa působí na klienty a obchodní partnery velmi kladně.

Sídlo společnosti již od , virtuální kancelář  jako sídlo firmy v Praze

Související články

Rozhodnete-li si zřídit novou společnost, ať už společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost, můžete si vybrat mezi založením společnosti svépomocí nebo koupí společnosti, která je již založená za účelem jejího dalšího prodeje. Taková společnost se nazývá ready-made společnost. Z následujícího...
Číst dál
 
Potřebujete založit společnost? Nemáte dost času na vyřizování na úřadech? Nejste si jisti, co všechno k založení společnosti potřebujete? Zajistěte si založení společnosti na klíč. Zakládání společností je v České republice obecně velmi náročné, a to zejména z důvodu nepřehlednosti právního řádu a různých...
Číst dál