Proč sídlo společnosti v Praze?

sídlo firmy, virtuální kancelář jako sídlo společnosti v Praze

Mezi nejvýznamnější důvody, proč si zřídit sídlo firmy v Praze, patří především atraktivita adresy. Sídlo firmy v Praze dodává společnosti celkovou image velké a prospívající firmy. Pokud se společnost často stěhuje, je vhodné mít sídlo firmy na neutrální adrese. Tak je zajištěn stálý přísun pošty a telefonátů bez neustálých změn.

Nechcete mít sídlo firmy na adrese svého bydliště a chcete se vyhnout závistivému okolí? To je další důvod pro sídlo firmy v Praze. Nemusíte se strachovat o své soukromí a majetek. Pokud si zřídíte sídlo firmy v Praze u kvalitního poskytovatele, získáte nejen sídlo firmy, ale také další doplňkové služby, které Vám podnikání zjednoduší.

Sídlo firmy - doplňkové služby:

  • správa a evidence pošty (možnost přeposílání pošty, naskenování a zaslání e-mailem nebo osobní vyzvedávání)
  • příjem telefonních hovorů (možnost přesměrování hovorů nebo vyřízení hovorů s následným zasláním informací o jejich obsahu)
  • pronájem zasedací místnosti
  • technické zázemí

Sídlo společnosti - právní předpisy

Živnostenský zákon (§ 31) ukládá povinnost zajistit v sídle společnosti jak přebírání písemností zaslaných na adresu společnosti, tak kontakt firmy s veřejností a státními orgány a dále povinnost prokázat vlastnické či jiné užívají právo k prostorám, v nichž je sídlo firmy umístěno. Další z povinností je označit sídlo firmy názvem společnosti a IČO.

Sídlo společnosti již od , virtuální kancelář  jako sídlo firmy v Praze

Související články

Potřebujete založit společnost? Nemáte dost času na vyřizování na úřadech? Nejste si jisti, co všechno k založení společnosti potřebujete? Zajistěte si založení společnosti na klíč. Zakládání společností je v České republice obecně velmi náročné, a to zejména z důvodu nepřehlednosti právního řádu a různých...
Číst dál
 
Ready-made společnost je firma založená za účelem dalšího prodeje, tedy společnost na klíč. Je zapsána v obchodním rejstříku, má své IČO a má splacený základní kapitál. Ready-made společnost nemá žádné dluhy, závazky, ani obchodní historii. Největší zájem je o prodej společností s ručením omezeným nebo...
Číst dál