Prodej společností, ready-made společnosti

Ready-made společnost je firma založená za účelem dalšího prodeje, tedy společnost na klíč. Je zapsána v obchodním rejstříku, má své IČO a má splacený základní kapitál. Ready-made společnost nemá žádné dluhy, závazky, ani obchodní historii. Největší zájem je o prodej společností s ručením omezeným nebo akciových společností.

Koupí ready-made společnosti se vyhnete všem starostem a nepříjemným procesům, které založení společnosti provázejí. Založením vlastními silami totiž strávíte mnoho hodin na úřadech a další dny a hodiny strávíte čekáním na vyřizování formalit. Když se rozhodnete koupit ready-made společnost, můžete začít podnikat již za několik hodin.

Rychlost je totiž hlavní předností koupě ready-made společnosti. Takovou společnost snadno koupíte přes internet. Pak už je zapotřebí pouze návštěva notáře, kde se podepisují a ověřují zákonem požadované listiny. Potřebujete pouze platný občanský průkaz a výpis z rejstříku trestů. Získáte tak hotovou společnost, za kterou můžete ihned po ověření podpisů jednat.

Sídlo společnosti již od , virtuální kancelář  jako sídlo firmy v Praze

Související články

Potřebujete založit společnost? Nemáte dost času na vyřizování na úřadech? Nejste si jisti, co všechno k založení společnosti potřebujete? Zajistěte si založení společnosti na klíč. Zakládání společností je v České republice obecně velmi náročné, a to zejména z důvodu nepřehlednosti právního řádu a různých...
Číst dál
 
Ready-made společnost je firma založená za účelem dalšího prodeje, tedy společnost na klíč. Je zapsána v obchodním rejstříku, má své IČO a má splacený základní kapitál. Ready-made společnost nemá žádné dluhy, závazky, ani obchodní historii. Největší zájem je o prodej společností s ručením omezeným nebo...
Číst dál