Zakládání společností

Potřebujete založit společnost? Nemáte dost času na vyřizování na úřadech? Nejste si jisti, co všechno k založení společnosti potřebujete? Zajistěte si založení společnosti na klíč.

Zakládání společností je v České republice obecně velmi náročné, a to zejména z důvodu nepřehlednosti právního řádu a různých administrativních nástrah. Dalším důvodem je velká časová náročnost celého procesu založení společnosti.

Nechat si založit společnost na klíč je ideální řešení. Poradenská společnost založí firmu přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Připraví veškerou potřebnou administrativu, například vyřízení živnostenského listu a zajištění komunikace s úřady. Dále Vám pomůže s registrací k daním, především k dani z příjmů právnických osob. Samozřejmostí je i příprava a podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku.

Založení společnosti na klíč je bezesporu služba, kterou Vám profesionální poradenská společnost dokáže bezchybně zajistit a ulehčit Vám tak od zdlouhavých a časově i právně náročných procesů, kterým byste bez její pomoci museli čelit.

Sídlo společnosti již od , virtuální kancelář  jako sídlo firmy v Praze

Související články

Potřebujete založit společnost? Nemáte dost času na vyřizování na úřadech? Nejste si jisti, co všechno k založení společnosti potřebujete? Zajistěte si založení společnosti na klíč. Zakládání společností je v České republice obecně velmi náročné, a to zejména z důvodu nepřehlednosti právního řádu a různých...
Číst dál
 
Rozhodnete-li si zřídit novou společnost, ať už společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost, můžete si vybrat mezi založením společnosti svépomocí nebo koupí společnosti, která je již založená za účelem jejího dalšího prodeje. Taková společnost se nazývá ready-made společnost. Z následujícího...
Číst dál