Zakládání společností

Potřebujete založit společnost? Nemáte dost času na vyřizování na úřadech? Nejste si jisti, co všechno k založení společnosti potřebujete? Zajistěte si založení společnosti na klíč.

Zakládání společností je v České republice obecně velmi náročné, a to zejména z důvodu nepřehlednosti právního řádu a různých administrativních nástrah. Dalším důvodem je velká časová náročnost celého procesu založení společnosti.

Nechat si založit společnost na klíč je ideální řešení. Poradenská společnost založí firmu přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Připraví veškerou potřebnou administrativu, například vyřízení živnostenského listu a zajištění komunikace s úřady. Dále Vám pomůže s registrací k daním, především k dani z příjmů právnických osob. Samozřejmostí je i příprava a podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku.

Založení společnosti na klíč je bezesporu služba, kterou Vám profesionální poradenská společnost dokáže bezchybně zajistit a ulehčit Vám tak od zdlouhavých a časově i právně náročných procesů, kterým byste bez její pomoci museli čelit.

Sídlo společnosti již od 200 Kč, virtuální kancelář  jako sídlo firmy v Praze
200 Kč

Související články

Rozhodnete-li si zřídit novou společnost, ať už společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost, můžete si vybrat mezi založením společnosti svépomocí nebo koupí společnosti, která je již založená za účelem jejího dalšího prodeje. Taková společnost se nazývá ready-made společnost. Z následujícího...
Číst dál
 
Ready-made společnost je firma založená za účelem dalšího prodeje, tedy společnost na klíč. Je zapsána v obchodním rejstříku, má své IČO a má splacený základní kapitál. Ready-made společnost nemá žádné dluhy, závazky, ani obchodní historii. Největší zájem je o prodej společností s ručením omezeným nebo...
Číst dál